poniedziałek, 1 czerwca 2020

Zaproszenie na Konferencję, pt. „Matematycznie połączeni. O odkrywaniu pozornie ukrytych zależności” (MCDN Kraków)

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Ośrodek w Krakowie serdecznie zaprasza na bezpłatną konferencję, pt.  „Matematycznie połączeni. O odkrywaniu pozornie ukrytych zależności”
Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby nauczycieli matematyki i nie tylko.

I tura konferencji odbędzie się 3 czerwca 2020 – zapisało się 90 uczestników. 

Ogłosiliśmy dodatkowy nabór na II turę konferencji.
Link do konferencji i więcej informacji: 
https://mcdn.edu.pl/matematycznie-polaczeni/


II tura konferencji również będzie prowadzona zdalnie, z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams, w dniu 9 czerwca 2020 r. (wtorek)
w godz. 14.30 - 18.30

Po zarejestrowaniu się, uczestnicy otrzymają link aktywacyjny, przez który można dołączyć do konferencji. (Nie jest potrzebne konto w Office 365)
Nasi wykładowcy to nauczyciele konsultanci i doradcy metodyczni MCDN i PCE w Brzesku. Zaprezentują przykłady korelacji matematyki z innymi przedmiotami nauczania, które umożliwiają transfer wiedzy i rozwijanie myślenia naukowego. Podzielą się wiedzą i doświadczeniem w popularyzacji matematyki poprzez ukazanie jej piękna oraz praktycznych zastosowań w rozwiązywaniu problemów otaczającego nas świata. W trakcie konferencji odbędzie się również  wymiana doświadczeń na temat rozwijania kompetencji matematycznych uczniów.


Halina Pulchny
Nauczyciel konsultant
Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Ośrodek w Krakowie

31-131  Kraków,  ul. Garbarska 1

tel.  12 422-43-81 w. 143


1 komentarz:

  1. Według mnie wszelkiego rodzaju konferencje warto nagrywać na dyktafon. Dzięki temu będziesz mógł pźóniej zrobić transkrypcje nagrań - https://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ i pozyskać pliki tekstowe. U nas w firmie transkrypcja sprawdza się fenomenalnie. Pracownicy po każdym szkoleniu otrzymują notatki.

    OdpowiedzUsuń